Lider zmiany w nowym magazynie - praca na weekendy

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Wtorek, 10 Kwiecień, 2018  16:20
  • Kategoria: Praca / Dam pracę / Magazynier
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Rekrutacja

Opis oferty pracy:

Zakres obowiązków:

Codzienne obsługa dostaw przychodzących i wychodzących z magazynu (podpisywanie dokumentów, obsługa kierowców i dokumentów,
Kontrola stanów magazynowych
Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez pracowników
Delegowanie zadań podległym pracownikom
Inwentaryzacje
Kontakty z serwisami
Rozliczanie czasu pracy pracowników i wydajności
Zgłaszanie zapotrzebowania na pracowników agencyjnych
Tworzenie wymaganych raportów
Wprowadzanie nowych pracowników

Oczekiwania:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Mile widziana znajomość programu SAP
Dobra znajomość obsługi komputera
Wykształcenia min. Zawodowe
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Mile widziana podstawowa znajomość j. angielskiego
Dyspozycyjność do pracy w każdy weekend (sobota i niedziela) od 8 do 12 h dziennie

Oferujemy:

Umowę o pracę od początku zatrudnienia bezpośrednio w firmie (3 miesięczny okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony)
Atrakcyjne wynagrodzenie - wysokość wynagrodzenia jest negocjowana indywidualnie z każdym z kandydatów i jest uzależniona od umiejętności oraz doświadczenia
Możliwość wypracowania od 64 do 96 h miesięcznie
Do wynagrodzenia podstawowego, przejrzysty i realny do osiągnięcia system premiowy (do 15 % miesięcznie)
Pracę w systemie 1 lub 2 zmianowym w nowoczesnym magazynie w weekend
Prywatną opiekę medyczną
Jasno określoną możliwość rozwoju w strukturach firmy
Przyjazne środowisko pracy (magazyn z słodyczami)
Nowoczesna powierzchnia socjalna i temperatura kontrolowana wewnątrz magazynu 18-20 stopni C przez cały rok)

Miejsce pracy: Natolin k. Grodziska Maz.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Grodzisk Mazowiecki
Rekrutacja
Na Lento.pl od 22 paź 2017
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń