84m2 mieszkanie bez czynszowe. квартира без квартплати
Grodzisk Mazowiecki Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Czwartek, 21 Maj, 2026 12:37
530 000 zł-10%590 000 zł
6310 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:84 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Zabudowa:Dom
- Tech. budowy:Pustak
- Piętro :Parter
- Liczba pięter:2 piętra
- Rynek:Wtórny
- Stan:Do odświeżenia
- Forma kuchni:Oddzielna
- Sprzedaż:Bez pośredników
- Cena: 530 000 zł-10%590 000 zł / 6310 zł/m2
- Ulica: Podam
Opis oferty
можливість придбання без отримання дозволу на купівлю нерухомості іноземцямиsamodzielne bezczynszowe mieszkanie na parterze domu 2 mieszkaniowego (własna księga wieczysta, własne media i wejście tak do mieszkania jak i na działkę) 83m2 4 pokoje kuchnia i łazienka wszystkie media miejskie .
budynek ocieplony grubosc muru 50cm ,ogrzewanie własne piec C.O. , centralne ogrzewanie, media miejskie (prąd, woda i ścieki miejskie ) ,gaz pod domem ,
bezczynszowe brak innych opłat poza podatkiem od nieruchomości i media
nieruchomość nie jest obciążona żadna hipoteka ani długami
300 m od szkoly nr 2
możliwość dokupienia sąsiadującej działki 600m2 z budynkiem piętrowym 90m2
sprzedaje właściciel
stan nieruchomości : do użytkowania ,media dzialaja mury stropy dach czy podlogi nie wymagaja żadnych napraw
do odświeżenia czy remontu zależnie od tego jaki kto chce osiągnąć standard czy wprowadzić własne zmiay.
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 450500 zł do 609500 zł Powierzchnia : od 71 m2 do 97 m2
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
rafał
Konto prywatne
Na Lento.pl od 30 sty 2019
Strona użytkownika
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Drukuj ulotkę
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie
- Dodaj na Facebook