136,70/bliźniak/stan deweloperski/bez prowizji

Grodzisk Mazowiecki
Dodane: Czwartek, 21 Maj, 2026  05:54
1 182 455 zł
8695 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Domy / Sprzedaż
  • Powierzchnia:136 m2
  • Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
  • Pow. działki:127 m2
  • Rynek:Pierwotny
  • Rok budowy:2026
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka
położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja.
Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal o powierzchni
użytkowej 105,18 mkw. składa się: PARTER: komunikacja 9,98 mkw.
łazienka 6,4 mkw. sypialnia 9,17 mkw. salon z aneksem kuchennym 25,98
mkw. garaż 19,38 mkw. pom. techniczne 4,28 mkw. schody 1,11 mkw.
Łącznie 51,53 mkw. pow. użytkowa bez garażu Łącznie z garażem
70,91 mkw. Piętro schody 3,25 mkw. korytarz 7,2 mkw. pokój 25,44mkw.
pokój 14,61mkw. łazienka 4,31 mkw. schowek 2,09 mkw. Łącznie 53,24
mkw. Do bliźniaka przynależy miejsce postojowe w cenie oraz ogródek
o powierzchni 127,53 mkw. STANDARD WYKOŃCZENIA BUDYNKU: -Budynek
murowany w technologii tradycyjnej, ze stropodachem żelbetowym.
-Ściany konstrukcyjne wykonane z pustaka ceramicznego z elementami
żelbetowymi. -Izolacja ścian zewnętrznych: styropian grafitowy 22cm
-Izolacja termiczna posadzki: 20cm styropian podłogowy -Izolacja
ścian fundamentowych: 22cm -Strop żelbetowy z warstwą ocieplenia:
40cm -Okna Aluminiowe, z ciepłą ramką, 3-szybowe, z ciepłym
montażem -Drzwi wejściowe ocieplane: Wiśniowski lub Hörmann
-Elewacja wykonana z tynku silikonowego, łatwo zmywalnego
(opcjonalnie z deski elewacyjnej) -Ściany działowe murowane z
bloczka silikatowego lub gazobetonu, tynkowane. -Tynki wewnętrzne
Knauf, mineralne maszynowe INSTALACJE: Oferta obejmuje budynek w