Praca w weekend / Magazynier / Operator wózka widłowego

Dodane przez Rekrutacja, Środa, 10 Styczeń, 2018  15:38

Opis oferty pracy:

Zakres obowiązków:

Rozładunek i załadunek towarów
Tworzenie palet mix wg ustalonych procesów i zasad zgodnie z zamówieniami
Odbieranie i klasyfikowanie pustych palet
Nadzór nad dokumentacją magazynową
Przestrzeganie zasad BHP oraz zasad jakościowych
Dbałość o porządek w magazynie

Oczekiwania:

Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny)
Mile widziane doświadczenie na stanowisku Operator wózka widłowego
Wykształcenia min. Zawodowe
Dyspozycyjność do pracy w każdy weekend (sobota i niedziela) od 8 do 12 h dziennie

Oferujemy:

Umowę o pracę od początku zatrudnienia bezpośrednio w firmie (3 miesięczny okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony)
Atrakcyjne wynagrodzenie - wysokość wynagrodzenia jest negocjowana indywidualnie z każdym z kandydatów i jest uzależniona od umiejętności oraz doświadczenia
Możliwość wypracowania od 64 do 96 h miesięcznie
Do wynagrodzenia podstawowego, przejrzysty i realny do osiągnięcia system premiowy (do 15 % miesięcznie)
Pracę w systemie 1 lub 2 zmianowym w nowoczesnym magazynie w weekend
Prywatną opiekę medyczną
Możliwość nauki jazdy na wózku wysokiego składowania w przypadku braku doświadczenia
Jasno określoną możliwość rozwoju w strukturach firmy
Przyjazne środowisko pracy (magazyn z słodyczami)
Nowoczesna powierzchnia socjalna i temperatura kontrolowana wewnątrz magazynu 18-20 stopni C przez cały rok)

Miejsce pracy: Natolin k. Grodziska Maz.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 76

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Operator wózka widłowego Grodzisk Mazowiecki
  • Praca Magazynier Grodzisk Mazowiecki
  • Praca Operator Grodzisk Mazowiecki
  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Praca Operator wózka widłowego
  • Praca Magazynier
  • Praca Operator
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń